Гетри без ступні Pastorelli

Код товару:
without foot
Pastorelli
Докладніше
ВиробникPastorelli
МодельБез ступні
Матеріал40% - Бавовна, 60% - Акрил
380 грн

Тренувальні гетри Pastorelli без ступні. Короткі гетри Пастореллі є важливим фактором, щоб зігріти тіло, щоб уникнути судом і розтягування життєво важливих м'язів і сухожиль. Гетри виготовлені з тонкої бавовни і акрилової тканини. Доступні в одному розмірі - ідеальне рішення для гімнасток для будь-якого віку.

PASTORELLI (Пастореллі) - провідний світовий виробник предметів і аксесуарів для художньої гімнастики. Продукція компанії Pastorelli відрізняється високою якістю і порівняно невисокою ціною, що робить її дуже популярною серед початківців гімнасток і гімнасток зі стажем, а особливо їхніх батьків. Pastorelli - це ідеальний варіант поєднання ціни та якості.

Професійні предмети і аксесуари для художньої гімнастики, вироблені компанією Pastorelli вже близько 25 років імпортуються з Італії. В інтернет-магазині BuClick представлений широкий вибір напівчешек для тренування і змагань, тренувальні підкупальники, наколінники Pastorelli, аксесуари для зачіски, сумки Pastorelli, комбіновані булави Pastorelli 36см, 40см, 45см, гімнастичні обручі різних розмірів, м'ячі для художньої гімнастики Pastorelli, скакалки і стрічки всіляких забарвлень, палички для художньої гімнастики, обмотка для обручів і булав, чохли для гімнастичних предметів і одягу, різні сувеніри для гімнасток і всілякі аксесуари для художньої гімнастики.

0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Відгук про товар:Гетри без ступні Pastorelli
Ваша оцінка