Pastorelli

Все почалося в 1983 році, коли легендарний «PASTORELLI» (Умберто) почав продавати вироби з художньої гімнастики з двома сумками. Умберто, як і всіх великих людей, супроводжувала в розвитку компанії його дружина Олена, здатна підтримати його в найскладніших завданнях. Величезна пристрасть в поєднанні з керуванням сім'єю швидко призводить компанію до зростання і розвитку. Від строго комерційної діяльності компанія Pastorelli переходить до реальної виробничої діяльності з можливістю контролю над лініями продуктів.

Після 35 років діяльності компанія Pastorelli стає спонсором збірної Італії з художньої гімнастики, а предмети Pastorelli з художньої гімнастики внесли невеликий внесок в успіх чудових "Чемпіонів", що складають команду Італії. Збірна Італії з художньої гімнастики завоювала золоті медалі на Чемпіонаті світу в Баку 2005, Москва 2010 Монпельє 2011, срібло і бронзу на Олімпіаді в Афінах 2004 і Лондоні 2012. На минулій Олімпіаді 2016 року в Ріо 11 команд з 12 фіналістів використовували предмети або аксесуари Pastorelli. На Чемпіонаті світу 2010 року в Москві отримали 15 сертифікатів омологації (поліпшення технічних характеристик з метою відповідності товару будь-яким стандартам або вимогам країни-споживача товару, отримання погодження від офіційної організації), отриманих від Міжнародної федерації гімнастики. З ними Pastorelli став офіційним партнером FIG.

PASTORELLI - компанія з виробництва предметів для художньої гімнастики, яка сертифікована FIG для маленьких і великих предметів: м'ячі, обручі, булав, стрічки, скакалки, а також килим для змагань, дійсне для Міжнародних змагань по всьому світу і Олімпіаді. На сьогоднішній день компанія пропонує більше 2500 предметів, спроектованих і розроблених на її фабриці більш ніж 3000 квадратних метрів, призначених для виробництва і зберігання. Нарешті, рідкісне виробництво блискучих м'ячів, унікальних у своєму роді, а також елегантна лінія одягу для художньої гімнастики, як максимальне вираження фантазії і творчості співробітників. З 1 січня 2018 року, щоб гарантувати надходження своєї продукції по всьому світу, компанія має торговельні точки більш ніж в 50 країнах на всіх 5 континентах.

Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-10 з 377

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення
Відобразити як Таблиця Список

Позиції 1-10 з 377

на сторінці
Сортувати у порядку збільшення