Гімнастична стрічка 6 м Chacott колір 248. Пурпуровий (Magenta)

Наявність: 5
Код товару:
091-6-248
Chacott
Докладніше
ВиробникChacott
МодельGradation
Розмір6 м
Колір248. Пурпурный (Magenta)
МатеріалRayon (Штучний шовк)
1 102 грн

Багатокольорова стрічка Chacott Gradation для художньої гімнастики, довжина 6 метрів. Стрічки Чакот мають інноваційне забарвлення, м'яке і динамічне ковзання, спеціальне плетіння і анти-статичний ефект.

Компанія Chacott (Чакотт) була створена як виробник і дистриб'ютор товарів для балету в 1950. З тих пір асортимент значно розширився і на даний момент Chacott виробляє екіпіровку для бальних танців, джазу, художньої гімнастики, йоги, виступів на сцені, займається також спеціалізованими костюмами і професійною косметикою для виступів і т.д. Були відкриті популярні на сьогоднішній день студії танців Chacott. Багато знаменитостей світу танців і мистецтва вклали свої знання, пристрасть і любов до нашої компанії. Chacott створює ідеальні умови для розвитку мистецтва і спорту як провідна компанія на ринку бальних танців та фітнесу. Метою є надання повного спектру послуг споживачеві вироблених товарів Chacott і поліпшення умов життя.

В інтернет-магазині BuClick представлений широкий вибір гімнастичних булав, м'ячів і стрічок Chacott для художньої гімнастики, а також обмотки для обруча і булав, напівчешки Chacott, різні аксесуари для художньої гімнастики.

0
Rating:
0% of 100
Write Your Own Review
Відгук про товар:Гімнастична стрічка 6 м Chacott колір 248. Пурпуровий (Magenta)
Ваша оцінка